Зручність вашого будинку: автоматика для воріт

Ворота зобов'язані одночасно захищати ваш будинок від несанкціонованого проникнення та надавати можливість мешканцям будинку користуватися ними з комфортом. Нерідко важкі, неповоротливі ворота неможливо відчинити навіть їх власникам, а в деяких умовах швидкість має значення: загнати машину в гараж в мороз, відчинити ворота для грузовика служби доставки, запустити авто зі будівельними матеріалами на ділянку: все це потребує відчинити ворота. А якщо на вдома залишається тендітна дівчина або взагалі дитина? Багатьом не по силам відчинити ворота або зачинити їх. А в сильний мороз навіть богатирю некомфортно зачиняти металеві ворота.

Що ж робити? Все просто! Автоматика для воріт вирішує усі питання стосовно зручності вашого будинку.

Що таке автоматика для воріт?

Це можливість організувати управління воротами як на місці, наприклад, в момент виїзду, так і віддалено – наприклад, запрограмувати їх на відкриття, сидячи на кухні, якщо ваша дружина збирається на роботу.

Що ж приваблює власників приватних будинків в автоматиці для воріт? Зручність будинку!

  • Установка автоматики знижує механічний вплив на ворота: ви не відчиняєте багаточисленні замки, не прикладаєте зусиль, щоб відчинити ворота.
  • Після заїзду авто зачинити ворота можна також одним натисканням кнопки на пульті – це заощаджує ваш час, а для багатьох стає істотним фактором, адже докладати зусиля для того, щоб зачинити ворота, не потрібно.
  • Ступінь безпеки таких воріт – максимальна. Тут не зіб'єш замок, не проломиш блоки стопора у відкатних воротах, тільки відключення усієї автоматики має сенс, а здійснити його не так уж і просто.

Чим відрізняються ворота з автоматикою?

Стандартний спосіб установки таких воріт – це виготовлення стандартних воріт розсувного типу, на які окремо монтується  автоматичний модуль. В результаті стандартні дії можливо здійснити шляхом передачі сигналу з пульта управлення напряму на ворота.

При цьому, приводи можна використовувати навіть для окремої створки, а не для всіх воріт. Додатково при заказі автоматики для воріт слід брати до уваги:

  • Забезпечення автоматами однієї або декількох створок.
  • Нагрузку на електропривод: для розсувних воріт вона становить не більш як 3500 кг на створку.
  • Також не забувайте враховувати площу воріт: чим вона більше, тим долговічніше повинен бути автомат.
  • Енергоефективність: обирайте ті типи обладнання , які мають селф-контроль над споживаною потужністю , мають енергоефективний режим і не витрачають ресурс на обігрів, освітлення, відео та інші опції, необхідні для автоматизації процесу.

Для того, щоб замовити якісну автоматику на ворота будь-яких габаритів та з будь-якого материалу, треба обрати стабільного і недорогого постачальника. Компанія «Інтігейт» стане для вас саме таким постачальником. Ви просто телефонуйте нам або назначайте час консультації онлайн. Потім ви отримаєте від нас розгорнуту консультацію по питанням проектівання і встановлення воріт. 

В результаті ви можете замовити у нас список робіт по облаштуванню автоматизації  на вашому обладнанні з отриманням усіх необхідних  ліцензій або обрати двигун та усікомплектуючі  самостійно.