Гаражні ролетні ворота Hormann

Надміцні, дуже красиві і функціональні ролетні ворота Hormann (серії RollMatic), які можна купити в Intigate, поєднують в собі найсучасніші німецькі технології. Вони гарантують високий ступінь захисту гаражу, зручність і безпеку експлуатації, вражають естетикою і розкішним дизайном.

Автоматичні ролетні ворота Хорман відрізняються плавним безшумним ходом, легкістю відкриття і підходять для будь-якого гаражного отвору, в тому числі арочної або скошеної форми. Двустороння полімеризація і міцність профілів, вітрові анкери та ущільнювач EPDM ефективно захистять Ваш гараж від будь-яких зовнішніх впливів. Абсолютно всі елементи і механізми воріт розроблені в Hormann і ідеально поєднуються один з одним, в тому числі за кольором. Гладкі профілі і красиве забарвлення, включаючи імітацію під палісандр або золотий дуб не залишать Вас байдужими! Конструкція має комплекс розпізнавання перешкод і дублююче ручне управління. А автоматичний механізм замикання воріт і фірмова система кодування сигналів BiSecur не дадуть шансу зловмисникам.

Ролетні ворота Hörmann (RollMatic) є еталоном німецької якості та підходять для будь-якого гаражу незалежно від конфігурації отвору.

Вони широко використовуються в приватному і комерційному секторі. Купити ролетні ворота Hörmann в Intigate - це гарантувати собі перевірені часом технології, які забезпечать зручність в роботі, максимальну безпеку і високу герметичність.

Ціна від: 8490 грн.
Замовити!

Переваги

 • Ідеальна якість. Ролетні ворота Hörmann виготовляються за німецькими технологіями з використанням найсучасніших матеріалів. Ролетні ворота Hormann від компанії Intigate відповідають європейським стандартам якості та безпеки (EU 13241-1, DIN ISO 9001, DIN EN 12453 і ін.).
 • Ергономічність. Ролетні гаражні ворота RollMatic Hormann компактні, намотуються відразу за перемичкою, залишаючи зверху і з боків максимум корисної площі.
 • Функціональність.Ролетні ворота Hörmann відрізняються безвідмовною роботою протягом всієї служби. Елементи конструкції (профілі, шини, упори, блок управління і т.д.) ідеально поєднуються один з одним - вони всі розроблені в Hormann.
 • Різноманіття форм. Замовити ролетні ворота Hörmann можна під будь-яку конфігурацію отвору - прямокутну або нестандартну (арка та ін.).
 • Безпека - автоматичні гаражні ворота RollMatic мають дублююче ручне управління і систему розпізнавання перешкод.
 • Довговічність, надійність. Захисне двостороннє покриття і міцність матеріалів гарантує ідеальну стійкість до зношування, вітру, опадів та ін. зовнішнім впливам.
 • Краса. Гладка поверхня ролетних воріт виглядає дуже естетично і легко чиститься, а великий вибір цікавих колірних рішень дозволить їм гармонійно вписатися в будь-який дизайн гаражу.

Особливості конструкції

Ролетні гаражні ворота RollMatic Hörmann складаються з безлічі гладких і злегка увігнутих по всій довжині профілів. Полотно під час роботи згортається в короб над в'їздом. Максимальні розміри воріт - до 6 * 4,5 м.

Ламелі виготовляються з високоякісного алюмінію з гладеньким покриттям і заповнюються пінополіуретаном без фреону. Це гарантує екологічність, плавність ходу полотна і покращує теплоізоляцію, забезпечує надійне замикання з ефективним захистом від злому.

При бажанні, ми можемо додатково оснастити рулонне полотно іншими профілями:

 • з оглядовими вікнами з надтвердого прозорого пластика для пропуску світла;
 • з вентиляційними гратами.


Система пружинного розтягування утримує ворота Hörmann під час відкриття / закриття і гарантує дбайливу експлуатацію приводу і механізму.

Спеціальні анкери дозволять витримати навіть самий сильний вітер, а ущільнювач EPDM по периметру кожного профілю ідеально захищає ворота від опадів, пилу та бруду, може компенсувати дрібні нерівності підлоги і дозволяє уникнути «стуку» при закритті.

Автоматика

Автоматичні ролетні ворота RollMatic серійно комплектуються електроприводом Hörmann, який забезпечує плавний хід і безшумність роботи. У комплекті поставляються стильні міні-пульти дистанційного керування Hormann HSM 4, а система управління автоматикою BiSecur надійно кодує всі частоти, нівелюючи ризики перехоплення сигналу.

Дублювання системи відкриття

Автоматичні гаражні ворота Hörmann від компанії Intigate оснащені дублюючої системою ручного відкриття: пружини розтягування не тільки продовжують термін служби механізмів, а й дозволяють легко відкрити гаражні ворота вручну при виникненні позаштатної ситуації.

Колірна гамма, декор

Компанія Intigate пропонує Вам ролетні ворота Hormann, пофарбовані в 10 типових відтінків. Також дуже привабливою є обробка під натуральну текстуру деревини (палісандр, золотий дуб і ін.). При бажанні, можна забарвити гаражні ворота Hormann RollMatic в будь-який інший колір за шкалою NCS або RAL.

Полотно воріт, що направляють шини, перемичка і т.д. мають ідентичний колір, тому всі елементи конструкції гармонійно поєднуються як один з одним, так і з зовнішнім виглядом. Лакофарбове покриття від Hormann максимально зносостійке, не вицвітає, не боїться подряпин і десятиліттями зберігає свою естетику.

У компанії Intigate можна зручно купити ролетні ворота Hörmann RollMatic або зробити ролетні ворота на замовлення з урахуванням всіх Ваших ідей і побажань. Ми забезпечимо:

 • безкоштовні консультації та виміри;
 • послуги дизайнера;
 • своєчасну доставку воріт;
 • професійний монтаж;
 • гарантію від виробника;
 • розумні ціни і багато іншого.


Ролетні гаражні ворота Hörmann - це вигідне, красиве і надійне рішення, яке довело свою ефективність і безпеку при щоденній експлуатації!