Промислові ролетні ворота

Для в'їзду на склад, ангар, ремонтний цех, СТО, зерносховище і т.д. використовуються промислові ролетні ворота від Intigate. Промислові автоматичні ролетні ворота переносять інтенсивні навантаження, відрізняються підвищеною міцністю і герметичністю, мають потужні механізми і високі темпи роботи, перекривають великі отвори на 6-12 м.

Наприклад, в Intigate можна купити швидкісні рулонні ворота Alutech Rapid Roll 300L зі швидкістю відкриття 2,5 м / сек і робочим ресурсом до 1 млн. циклів, а також замовити ролетні промислові ворота Hormann з унікальною системою активного зсуву ZAK для безшумної роботи і ідеальної герметизації ангару.

Сучасні промислові ролетні ворота та решітки широко використовуються у виробничій і комерційній діяльності для огорожі різних внутрішніх і прорізів - їх ставлять на складах, в цехах, депо, ангарах, СТО, торгових центрах, підземних паркінгах і т.д.

Завдяки прекрасним технічним характеристикам, ролетні промислові ворота від Intigate дуже функціональні і зручні у використанні, економічно доцільні, підходять для будь-якого об'єкту і не займають багато місця, а також гарантують Вашому бізнесу максимальну безпеку і збереження майна.

Ціна від: 6980 грн.
Замовити!


Переваги

 • надійність і великий термін експлуатації;
 • висока швидкість закриття і відкриття;
 • менша ціна в порівнянні з іншими типами воріт;
 • ідеальний захист від погодних явищ;
 • економія електроенергії;
 • вогнетривкість;
 • підходять під розміри будь-якого отвору;
 • сильні антивандальні функції;
 • зручне автоматичне керування;
 • дублюючий механізм ручного відкриття;
 • наявність системи розпізнавання перешкод;
 • підвищена герметичність, теплоізоляція;
 • безшумність, плавність ходу руху полотна;
 • нескладний монтаж, зручність в обслуговуванні.


Виготовлення, загальна конструкція

Автоматичні ролетні ворота промислового призначення від Intigate здатні переносити дуже великі навантаження, для них характерні міцна конструкція і потужні механізми, включаючи посилену пружину розтягування, а також підвищені показники вогнетривкості, темпів відкриття, герметичності і вологостійкості. А безліч колірних рішень дозволять воротам гармонійно вписатися в будь-який стиль об'єкта.

Ролетні промислові ворота складаються з безлічі міцних горизонтальних профілів, виготовлених з високоякісної сталі або алюмінієвих сплавів. Профілі з'єднуються між собою шарнірами і заходять по краях в бічні напрямні шини. При відкритті полотно намотується на габаритний вальний привід, який кріпиться над отвором. При необхідності, нижня панель притискається до підлоги або фіксується замикаючим пристроєм.

Незважаючи на великі розміри і потужні механізми, промислові ролети рухаються легко і безшумно, мають високу швидкість роботи - до 2,3-2,5 м / с і великим «запасом міцності» - до 60-80 робочих циклів на добу.

Популярні моделі

Крім виготовлення під замовлення, ми пропонуємо Вам купити промислові швидкісні ворота ролетного типу від провідних світових брендів (промислові ролетні ворота Алютех, ролетні ворота Hormann і ін.).

Прості в експлуатації, сучасні та надійні ролетні ворота Alutech Rapid Roll 300L ідеально захищають приміщення від спроб проникнення і погодних явищ, функціонують в умовах підвищеної вологості. Ворота мають робочий ресурс до 1 млн. циклів зі швидкістю відкриття 2,5 м / сек, при цьому полотно витримує навіть прямий вплив вантажного транспорту - прогинається під тиском, але швидко відновлює свою форму.

Компактні, довговічні і дуже зручні в управлінні ролетні промислові ворота Hormann (серії SB, TGT, DD, Classic) є еталоном німецької якості та надійності, гарантують високий рівень захисту при відкритті і закритті. Інноваційна система пружинного розтягування максимально подовжує термін роботи механізмів і дублює систему ручного відкриття, а унікальна технологія активного зсуву ZAK забезпечить тихий хід і ідеальну герметичність полотна.

У Intigate можна замовити ролетні промислові ворота в Києві і по Україні під будь-який отвір, з урахуванням Ваших вимог до функціоналу, енергоспоживання, автоматики, комплектації або кольору.

Звернувшись до нас, Ви отримаєте не тільки якісні ворота, але і допомогу в установці, а також консультацію з усіх питань, в тому числі по експлуатації та догляду за воротами. Наші фахівці підберуть для Вас найоптимальніший варіант промислових воріт за привабливою ціною, забезпечать їх доставку і професійний монтаж на будь-який об'єкт! У нас можна купити промислові ролетні ворота посилені або полегшені, з підвищеною герметичністю або морозостійкістю, з протипожежною системою і багато іншого.

Промислові ролетні ворота від компанії Intigate стануть вигідним рішенням для скорочення витрат і оптимізації транспортного потоку в умовах інтенсивної експлуатації!