Енергозберігаючі ролети Alutech

«Теплі» ролети Alutech від Intigate забезпечать оптимальну енергоефективність у Вашому будинку або офісі, дозволять заощадити на опаленні та кондиціонуванні. Влітку зсередини буде затишна тінь і прохолода, а взимку - тепло. Як енергозберігаючих конструкцій використовуються ролети з пенозаповненним профілем (10 типорозмірів від 36 до 55 мм). При монтажі також враховується повітряний прошарок між ролетами і вікном. Влітку вікна з ролетами Alutech в закритому вигляді пропускають сонце на 70% нижче звичайного, а взимку тепловтрати знижуються на 30%.

Сьогодні питання енергозбереження стають все більш актуальними як для приватних власників нерухомості, так і для підприємств і організацій. При цьому одним з найефективніших способів зниження енергоспоживання є захист вікон від нагрівання в спеку і втрат тепла взимку.

Вирішити цю проблему допоможе практичне і універсальне рішення - енергозберігаючі ролети Alutech, які пропонує Вам компанія Intigate.

Крім основної функції - протидія спробам злому і захисту від опадів і вітру, ролетні системи Alutech також ідеально підходять для теплоізоляції і забезпечення оптимальної енергоефективності. Купити ролети Алютех - це значить заощадити кошти на опаленні і кондиціонуванні.

Ціна від: 1449 грн. / m2
Замовити!


Загальні переваги ролет Alutech:

 • високий ступінь захисту приміщення від крадіжок;
 • сучасний естетичний дизайн;
 • енергозбереження;
 • виняткову якість продукції;
 • пристойний рівень шумоізоляції;
 • легка і зручна експлуатація;
 • приховування від сторонніх поглядів;
 • стійкість до погодних факторів і вигоряння;
 • довговічність, зносостійкість.

Енергоефективність взимку

Для енергозбереження використовують ролетне полотно Алютех зі стандартних профілів роликової прокатки, заповнені спеціальною піною для кращої теплоізоляції. Кром цього, в закритому положенні між ролетою і вікном утворюється зазор до 5-15 см - прошарок повітря з «ефектом термоса», яка зберігає тепло в зимовий час.

Випробування теплофізичних властивостей систем Алютех в науково-дослідному центрі ift Rosenheim (Розенхайм, Німеччина) підтвердили, що при установці ролет Alutech втрати тепла через вікно знижуються на 30%.

Додатково можна знизити тепловтрати, використовуючи ролети з профілями певного забарвлення, наприклад, «сріблястий металік» - такі віконниці краще екранують теплове випромінювання.

 

Енергоефективність влітку

Влітку віконні ролети Alutech захищають приміщення від ультрафіолету і охолоджують його. На відміну від звичайних штор, жалюзі і т.д. ролети блокують сонце вже зовні, прекрасно захищаючи кімнату від перегріву, а внутрішнє оздоблення - від вигорання.

Тестування компанії Алютех спільно з організацією SNFPSA (Франція) показали, що вікна, закриті ролетами Alutech, пропускають сонячне тепло на 70% нижче, ніж звичайно. При цьому температура в приміщенні знижується в середньому на 5С незалежно від способу скління. Тим самим енергозберігаючі ролети Alutech, які пропонує компанія Intigate, дозволять Вам заощадити на кондиціонуванні!

 

Опис ролет

Енергозберігаючі ролети - це ті ж захисні ролети Alutech у вигляді гнучкого полотна з пенозаполненним профілем (до 10 типорозмірів від 36 до 55 мм, перекриття отвору шириною до 4,5 м).

При цьому в компанії Intigate можна купити енергозберігаючі ролети Alutech:

 • з ручним або автоматичним управлінням;
 • з шиною для кращої теплоізоляції;
 • вибрати відтінок рольставней серед 30 варіантів;
 • підібрати різну форму короба;
 • а також замовити приховані ролети Алютех і багато іншого.


Економія в числах (приклад).

Кілька ролет сумарною площею 20 м кв. м., встановлені на вікна зі звичайними однокамерними склопакетами на 2 скла, з періодичним провітрюванням і при бажаної кімнатній температурі взимку в 21С для столичного регіону (Київ) можуть заощадити: взимку тисячі шістьдесят п'ять кВт * год, влітку 438 кВт * год, в рік +1503 кВт * ч.

Як бачимо, це дуже вигідно! Купити ролети Алютех - це значить отримати можливість підтримувати в приміщенні постійну температуру практично без використання електроприладів і обігрівачів.

Замовлення ролет Alutech з енергозберігаючої здатністю в нашій компанії - це:

 • сучасні та довговічні матеріали;
 • гарантія економії на комунальних витратах;
 • великий вибір колірних рішень;
 • індивідуальний підхід до клієнта;
 • доставка і монтаж рольставней в розумні терміни;
 • розумне співвідношення ціна / якість.


У компанії Intigate можна купити енергозберігаючі ролети Alutech з урахуванням особливостей приміщення і Ваших побажань до кольору, безпеки, системі управління або звуко- і теплоізоляції. Наші співробітники дадуть відповідь на всі Ваші запитання, зроблять необхідні розрахунки і виміри, в тому числі по зазору між ролетою і вікном, підберуть оптимальний варіант ролет, забезпечать доставку і якісну установку ролет, а також їх технічне обслуговування.

Енергозберігаючі ролети Alutech дозволять заощадити на опаленні та електроенергії і відтворять у Вашому будинку або офісі затишну атмосферу захищеності, тепла і затишку!

Енергозберігаючі ролети Alutech дозволять заощадити на опаленні та електроенергії і відтворять у Вашому будинку або офісі затишну атмосферу захищеності, тепла і затишку!