Розпашні ворота: авторське кування

Елегантні і респектабельні розпашні ковані ворота мають безліч індивідуальних і стандартних рішень і стануть мальовничою прикрасою Вашого будинку, ресторану, бази відпочинку чи іншого об'єкта. Ми виготовимо розпашні ворота з авторським куванням під будь-який сучасний або класичний стиль фасаду. Пропонуються як прозорі ковані ворота, так і з глухим або комбінованим зашиттям, в т. ч. ковані ворота з зашивкою полікарбонатом або профнастилом.

Респектабельна художня ковка від компанії Intigate завжди привертає увагу і підкреслює вишуканий смак власника.

Розпашні ворота з авторським куванням ідеально втіляться в будь-якому Вашому проекті: вони прекрасно впишуться у фасад з цегли, дерева або каменю, підійдуть до будь-якого матеріалу огорожі, особливо під кований паркан, а також гармонійно поєднуються із зеленим ландшафтом. А рослинний орнамент, завитки, ажурні візерунки або ковані фігури тварин стануть чудовим завершальним штрихом всієї архітектурної композиції. До того ж, розпашні ковані ворота дуже міцні і на десятиліття гарантують ефективний захист території від несанкціонованого доступу.

Переваги кованих воріт:

Ціна від: 2390 грн.
Замовити!
 • дуже гарний  та презентабельний зовнішній вигляд;
 • візуальна елегантність;
 • різновид дизайнерских стилей та форм;
 • стійкість до корозії і вицвітання;
 • ексклюзивність;
 • міцність, захист від спроб проникнення;
 • ідеальне поєднання з іншими матеріалами;
 • зручне відкриття, особливо якщо замовити розпашні автоматичні ковані ворота;
 • не потребують регулярного догляду;
 • широкий ціновий діапазон. 

Виготовлення. 

Метал дуже піддатливий матеріал, з якого виходять унікальні твори мистецтва. А майстри Intigate - це справжні художники, які допоможуть втілити будь-які Ваші побажання, тільки замість фарб і пензля вони використовують заготовки з найкращих сплавів.

Ми можемо виготовити розсувні ковані ворота з нержавіючої сталі або з чорного металу, використовуючи лазерну різку і гарячу ковку. Роботи виконуються на власному виробництві, все елементи акуратно виковуються і зварюються за затвердженими ескізами.

Щоб полотно не мало окалин після зварювання, воно проходить піскоструминну обробку, потім метал шліфується, порожнини і стики заповнюються шпаклівкою і герметиком, проти корозії виріб обробляється холодним або гарячим цинком.

Для додання потрібного відтінку Intigate використовує антикорозійні металізовані фарби будь-якого кольору.

Стулки оснащуються надійними петлями, зручним ручками, засувом і т.д.

Стиль, дизайн.

У нас можна купити ковані ворота і хвіртки в будь-якому виконанні: в мінімалістському стилі або з ажурними візерунками, з зашиттям або без, ворота під «класику», ампір, бароко, модерн, ковані решітки, ковані ворота з драконами або виноградною лозою, з англійським стилем кування і т.д. При бажанні, можна патинувати ковані ворота під старовинну бронзу, золото, срібло або мідь.

Популярні моделі:

 • розпашні ковані ворота з деревом;
 • ковані ворота з прозорим полікарбонатом;
 • поєднання кування і профнастилу та ін.


Варіант зашивання кованих воріт:

 • Прозорі ковані ворота -дуже витончені і візуально «легкі», дозволяють милуватися Ваші садом або доглянутим двориком. Часто оформляються різноманітним орнаментом і візерунками. Якщо Ви не хочете, щоб територія проглядалася, але пропускала світло, то можна замовити ковані ворота з полікарбонатом.
 • Глухі ковані воротавиглядят солідно, приховують ділянку від сторонніх поглядів, захищають від пилу і вітру. Для зашивання використовується профнастил, листова сталь, дерево або кольоровий полікарбонат.
 • Комбіновані ковані воротаочень універсальние.В цьому плані можна красиво поєднувати ковку з деревом, сендвіч - панелями і іншими матеріалами, або зашити нижню половину воріт непрозорим матеріалом, а верхню частину залишити відкритою.


Вартість.

Ціна на ковані ворота залежить від розміру, складності виготовлення, наявності зашивання або автоматики та ін. Купити розпашні ковані ворота можна в середньому від EUR800 до 6000.

Автоматичні розпашні ковані ворота.

Крім воріт з ручним відкриттям, Intigate пропонує ковані автоматичні ворота з німецької або італійської автоматикою. Приводи ставляться на обидві стулки. Автоматичні розсувні ворота гарантують зручне управління, забезпечать кращу схоронність механізмів і високу ступінь захисту ділянки.

Ковані ворота і хвіртки.

Прекрасна кована хвіртка виготовляється в тому ж стилі, що і розсувні ворота. Вона ідеально доповнить всю архітектурну композицію об'єкта, а також дозволить розмежувати заїзд машин і прохід людей.

Компанія Intigate пропонує Вам замовити ворота з авторської кування будь-якого дизайну і на максимально вигідних умовах! У нас можна вибрати і купити ковані ворота в Києві за типовими шаблонами або зробити по Вашому ескізу з урахуванням всіх побажань до розміру, дизайну, кольору або монтажу.Предоставляется консультаційна підтримка, послуги дизайнера і 3D- моделювання, доставка і установка кованих воріт.