Гаражні секційні ворота Алютех

Секційні ворота Alutech поєднують в собі відому білоруську якість, довговічність, безпеку, високий функціонал, доступні ціни та дуже гарний дизайн.

Гаражні ворота Алютех складаються з «теплих» сендвіч - панелей товщиною 45 мм із зовнішнім ПУР-ПА покриттям, зсередини секції заповнені поліуретановою піною. Ворота стійкі до корозії, ударів, сильного вітру і подряпин, прекрасно теплоізолюють гараж, а також мають робочий ресурс до 25 тис. циклів, оснащені захистом від зачепа, порізу і защемлення пальців. У Intigate можна купити секційні ворота Alutech Classic і Alutech Trend, з ручним або автоматичним управлінням. На вибір пропонується понад 35 варіантів дизайну воріт і безліч красивих відтінків, в тому числі секційні ворота Алютех «під дерево».

Компанія Intigate пропонує секційні гаражні ворота Алютех, які завоювали величезну популярність на українському ринку. Це ідеальний варіант для безпечного зберігання автомобіля і зручної експлуатації гаража на дачі, в заміському будинку або в підземному паркінгу.

Основні переваги

Ціна від: 3290 грн.
Замовити!

 • Гарантійний робочий ресурс - до 25 тис. циклів або 17 років по 4 робочих циклу / добу.
 • Теплоізоляція гаражу.
 • Захист від обриву полотна і защемлення пальців.
 • Гарний зовнішній вигляд, безліч варіантів декору.
 • Ідеальна стійкість до корозії.
 • Широкий ціновий діапазон
 • Міцність.
 • Монтаж на будь-який отвір, в т. ч. з високою або низькою стелею.
 • Принцип роботи.

Ворота складаються з сендвіч - панелей, з'єднаних петлями рухомого типу. При відкритті ворота піднімаються по напрямних, секції трохи згинаються і одна за одною займають верхнє положення під стелею.

Конструкція

Гаражні секційні ворота Alutech включають в себе:

 • набір сендвіч - панелей;
 • сталеві напрямні;
 • механізм балансування;
 • кріпильні петлі, що регулюють ролики;
 • автоматика (опціонально).


Основний елемент - це «сендвічі» товщиною 45 мм. Зсередини панелі заповнені пінополіуретаном високої щільності. Стінки складаються з оцинкованої сталі, зверху наноситься захисне ПУР-ПА покриття. Передові технології забезпечують ідеальний захист від розшарування і надійне «зчеплення» сендвіча. Ще в воротах знаходяться гумові ущільнювачі. Завдяки такій конструкції ворота Алютех володіють ідеальною стійкістю до подряпин, вітру і ударам, не розтріскуються і не пропускають пил, добре теплоізолюють Ваш гараж.

Механізм балансування - торсіонна система або пружини розтягування - забезпечать довговічну роботу і захищають ворота від поломок.

Нержавіючі петлі надійно з'єднують секції між собою, а бічні ролики дозволять Вам з легкістю регулювати примикання полотна до отвору.

Нарешті, безпеку в роботі гарантує запобіжна муфта і система захисту від зачепа, защемлення пальців, порізів і т.д.

Модифікації

Intigate пропонує Вам автоматичні секційні ворота Alutech Classic і Alutech Trend.

 • Гаражні ворота Алютех Тренд мають більш лояльну ціну, призначені для регіонів з помірним кліматом і стандартної вологістю. Можуть ставитися на прорізи більше обумовлених розмірів (до 0,5 м по висоті і до 1 м по ширині).
 • Секційні ворота Алютех Класік коштують трохи дорожче, але зате відрізняються поліпшеними показниками міцності, теплоізоляції і стійкості до корозії. Вони обладнані більш надійним торсійним механізмом балансування.


Розміри

Компанія Intigate встановить секційні ворота Алютех на будь-який отвір: їх ширина варіює від 2,5 до 6 м, висота - 2-3 м. Популярні базові розміри воріт - 2500 * 2000, 2500 * 2200, 2800 * 2200, 3000 * 2200, 3000 * 2500, 3500 * 2000, 3500 * 2200, 3500 * 2200, 5000 * 2500 мм і ін.

Ціна

Купити гаражні ворота Алютех в Intigate можна за різною вартістю залежно від їх розмірів, наявності приводу і т.д.

 • Ціна на гаражні автоматичні ворота Alutech Classic - EUR650-1200.
 • Ціна на автоматичні секційні ворота Alutech Trend - EUR580-950.


Система управління

Базово поставляється ручне управління: ставляться ручки, зсередини - засувка, на важкі полотна - ланцюгової редуктор. Для зовнішнього замикання окремо поставляється замок ригеля.

Для зручного управління в Intigate можна купити гаражні автоматичні ворота Алютех з приводом від італійських і німецьких виробників - це краще збереже механізми, зробить хід стулок плавним і посилить безпеку ділянки.

Додаткові елементи

За бажанням замовника Intigate забезпечить декор воріт накладками з металу і дерева, виготовить вбудовані вікна, а також однотипну бічну або вбудовану двері.

Для гаражів з одним входом під автоматичні ворота Алютех Intigate рекомендує пристрій зовнішньої розблокування приводу, що дозволить уникнути неприємностей при перебоях е / е (поставляється окремо).

Зовнішній вигляд, дизайн

Секційні ворота Алютех мають понад 35 варіантів дизайну, завдяки чому Ви підберете оптимальний варіант під будь-який стиль інтер'єру.

Зокрема, у нас можна замовити секційні ворота Алютех з гладкою панеллю, або з фактурою мікрохвиля, фільонка, а також у вигляді вузької, широкої і середньої гофро-смуги.

Базово пропонується 10 стандартних кольорів (коричневий, бежевий, білий, пурпуровий, синій, зелений мох, антрацитовий і т.д.), можливе фарбування в інші відтінки по карті RAL.

Неймовірно вишукано виглядає деревна текстура полотна WoodGrain: ворота Алютех «під дерево» (вишня, золотий і темний дуб) вигідно виділять Ваш гараж!

Intigate виготовить автоматичні ворота Alutech Classic або гаражні ворота Alutech Trend з урахуванням всіх Ваших побажань. Термін виготовлення і збірки - 7-10 днів. Ми забезпечимо своєчасну доставку на об'єкт і якісний монтаж. Також у нас можна купити секційні ворота Алютех для самостійного монтажу з доставкою по Україні. Діє система знижок, надається гарантія.