Гаражні секційні ворота Hormann

Дуже красиві, наднадійні і практичні гаражні секційні ворота Hormann відрізняються чудовою німецькою якістю і підійдуть навіть під арочну або скошену форму отвору.

Всі елементи воріт зроблені в Hormann , тому ідеально поєднуються один з одним як конструктивно, так і по відтінку. Гаражні ворота Hormann легко відкриваються, гарантують захист від обриву або від защемлення пальців, мають ресурс на 15-25 тис. Циклів, забезпечать чудову герметизацію Вашого гаража. Секції-панелі для воріт Hormann максимально стійкі до ударів, вітрового навантаження, УФ, корозії і подряпин. Автоматичний комплекс замикання, а також унікальна система кодування сигналу BiSecur надійно захистять гараж від злодіїв. Для комфортного управління в Intigate можна купити автоматичні секційні ворота Hormann з електроприводом ProMatic або SupraMatic. Можливе налаштування віддаленого управління воротами з телефону.

Ультрасучасні секційні ворота Hormann від компанії Intigate є оптимальним і вигідним рішенням для установки в гаражні отвори. Це еталон німецької якості та надійності, помножені на стильний елегантний дизайн.

Основні переваги.

Ціна від: 3780 грн.
Замовити!

 • монтаж в отвори будь-якої форми;
 • унікальна захист від злому і перехоплення сигналу;
 • екологічність;
 • енергоефективність;
 • ідеальна сполучуваність всіх елементів воріт;
 • естетика, безліч варіантів декору;
 • зручність в управлінні;
 • промислова збірка воріт;
 • захист від затискання пальців і обриву полотна;
 • безпечне управління, в т. ч. віддалено з телефону;
 • гарантія від виробника Hormann.


Принцип роботи.

Секційні гаражні ворота Hormann складаються із збірних панелей однакового розміру. Полотно відкривається вертикально, плавно рухаючись вгору під стелю по напрямних шин, які розташовані за отвором. Це всюди економить корисну площу, проїзд в Ваш гараж буде повністю вільним.

Комплектуючі, в тому числі напрямні реї, зроблені з оцинкованої сталі. Всі елементи воріт, включаючи автоматику, виготовлені в Hormann, тому ідеально поєднуються один з одним. Механізм балансування може бути торсійним (ресурс 25 тис. циклів) або пружинного типу (ресурс 15 тис. циклів).

Види воріт.

 • Одностінні гаражні ворота Hormann LTE.
 • Двостінні секційні ворота Hormann EPU і теплі гаражні ворота Hormann LPU: оптимальні варіанти для «робочого» гаража або під гараж в будинку.


Зашивка і теплоізоляція.

Підйомні гаражні ворота Hormann серії LPU мають зашиття з панелей на 42 мм, ворота Hormann EPU - 42 або 20 мм. Стінки сендвічів зроблені з оцинкованих сталевих пластин, між ними знаходиться пінополіуретан. Зовні панелі вкриті синтетичним шаром, тому ворота Хорман ніколи не вицвітають і не бояться подряпин. Для поліпшення герметизації ставиться ущільнювач ThermoFrame. В результаті приміщення надійно ізолюється від спеки, холоду, пилу і вітру: влітку в Вашому гаражі буде прохолодно, а взимку тепло!

Форма воріт.

У Intigate можна замовити гаражні автоматичні ворота Hormann LPU і Hormann EPU під будь-який дизайн гаража: на закруглений, скошений або прямокутний отвір, для гаража з низькою стелею або з вузьким заїздом, на отвір під два авто-місця, для окремої споруди або під гараж в будинку і т.д.

Розміри.

Максимальна ширина полотна - 7 м, висота - до 5 м. Для прорізів вище 3 м рекомендуються промислові секційні ворота.

Безпека експлуатації.

Секційні автоматичні ворота Хорман від Intigate реагують навіть на легкий дотик - їх без проблем відкриє не тільки дорослий, але і дитина. Також вони оснащуються захистом від обриву пружин і тросів, і від защемлення пальців при підйомі і складанні воріт. Всі елементи воріт екологічно чисті, без фреонів.

Автоматична система замикання.

Гаражні ворота Hormann від Intigate не залишать шансів зловмисникам. Після опускання ворота «наглухо» фіксуються в закритому положенні замикаючим механізмом, який працює незалежно від електрики і до упору входить в міцні направляючі шини.

Анти-корозія.

Для кращого захисту від корозії секційні ворота Хорман в нижній частині мають спеціальне пластикову основу ( «підошву») висотою 4 см.

Захист від перехоплення сигналу.

Автоматичні гаражні ворота Hormann дистанційно управляються за допомогою запатентованої німецької системи BiSecur. Вона ефективно кодує всі сигнали між приводом і пультом, що виключає «перехоплення» радіоімпульсів.

Зовнішній вигляд.

Ворота Hormann дуже естетичні і виглядають монолітно. Полотно і інші елементи воріт мають однаковий відтінок, ідеально поєднуються один з одним, зберігаючи цілісність стилю екстер'єру. Базове забарвлення - біле, але при бажанні їх фарбують в будь-який відтінок за шкалою RAL. Також в Intigate можна купити секційні ворота Hormann з оригінальною текстурою:

 • Silkgrain - гладкі секції «металік» ( «антрацит»).
 • Woodgrain - гаражні панелі під дерево, 5 видів.

Є можливість замовити гаражні ворота Hormann з однією з фактур: фільонка, вузька, середня або широка вагонка, а також гладка.

При бажанні, Intigate декорує Ваші ворота дерев'яними або металевими накладками, встановить вбудовані вікна або врізну / бічні двері в гараж аналогічного матеріалу і кольору.

Автоматика.

Для комфортного управління в будь-яку погоду і посилення безпеки можна купити автоматичні ворота Hormann з фірмовим електроприводом SupraMatic або ProMatic. При бажанні, Intigate налаштує віддалене управління воротами з планшета або смартфона.

Компанія Intigate завжди рада Вам допомогти з вибором воріт під будь-який гараж - замовити і купити гаражні секційні ворота Hormann в Києві у нас дуже просто. Ціни на ворота Hormann LPU - від EUR650-700 і вище. Надається гарантія від виробника. Ми зробимо все виміри, зберемо ворота під конкретний проріз, організуємо доставку, а також якісний монтаж секційних воріт.