Промислові секційні ворота

Секційні промислові ворота призначені для роботи в умовах інтенсивного навантаження, їх ставлять на прорізи великого розміру. В цьому плані безсумнівним лідером ринку є секційні промислові ворота Алютех.

Безвідмовна робота торсіонної системи гарантує ресурс воріт Alutech до 100 тис. циклів, а також швидкий, але тихий і плавний хід полотна. Спеціальні пристрої страхують від обриву, комплектуючі виконані з нержавіючої сталі. Унікальне зашивання зі сталевих сендвіч - панелей з оцинковкою, багатошаровим полімерним покриттям і внутрішнім пінним наповнювачем ефективно захищає від корозії, УФ і ударів, витримує вітер до 120 м / с, не розшаровується. Купити промислові автоматичні ворота Алютех - це означає: гарантувати ідеальний захист від протягів, вологи, пилу і чудову теплоізоляцію. Завдяки 10 видів установки Intigate забезпечить монтаж секційних воріт на отвір будь-якої висоти і нахилу стелі, а величезний вибір відтінків і типів фактури дозволить обрати промислові ворота під будь-який стиль будівлі. Також ми пропонуємо додаткові опції - вбудовану хвіртку, панорамні панелі, вентиляційні решітки та багато іншого.

Промислові секційні ворота використовуються в комерційному секторі для перекриття великих отворів в приміщеннях з високою інтенсивністю руху або з особливими умовами експлуатації. Їх ставлять при в'їзді на склад, ангар, транспортно-вантажне приміщення, а також в депо, елеваторах, цехах, на СТО та автомийках, в частинах МНС і т.д.

Компанія Intigate пропонує Вам популярні секційні промислові ворота Алютех. Вони мають продуману конструкцію, підвищену герметичність і міцність, чудово показали себе в умовах інтенсивного навантаження і відповідають євро-стандартам безпеки (EN12453, EN12453, EN12424, EN12425, EN12426 і EN12604).

Ціна від: 2890 грн.
Замовити!


Основні переваги:

 • безвідмовність роботи;
 • посилена конструкція;
 • зашивання з сендвіч - панелей;
 • довговічність;
 • стійкість до подряпин і корозії;
 • легке відкриття / закриття;
 • до 10 варіантів установки;
 • автоматичне і ручне управління;
 • безпеку експлуатації;
 • можна встановити на отвір до 7 * 6 м;
 • ідеальна герметичність, шумо- і теплоізоляція;
 • лояльна вартість;
 • зовнішня естетика і безліч дизайнерських рішень;
 • додаткові опції (хвіртка, скління та ін.).


Конструкція.

Промислові секційні ворота Алютех обладнані надійним торсійним механізмом балансування з рівномірною натяжкою тросів. Гарантований ресурс пружин - 25 - 100 тис. циклів на опускання і підйом. Запобіжні храповики і нижні кронштейни страхують від обриву полотна, а роликові кронштейни дозволять Вам зручно регулювати примикання воріт до отвору. Направляючі шини, троси, металовироби виготовляються з міцної оцинкованої сталі.

Полотно.

Промислові ворота Alutech зашиваються 45 мм - сендвіч - панелями. Стінки сендвічів оцинковані, мають замкнутий контур, захищені від здуття і розшаровування. З лицьового боку наноситься багатошарове покриття (грунт + ПУР-ПА) для захисту від корозії, УФ, подряпин і хімічних впливів. Зсередини панелей розташований «теплий» пінний наповнювач, що забезпечує комфортний мікроклімат в ангарі. Кріплення - проміжні петлі, кронштейни, накладки і т.д. - зроблені з нержавіючої сталі, що виключає перекоси і провисання. Панелі переносять сильні удари і вітер до 120 км / год, а ущільнювач EPDM захищає від протягів і нівелює дрібні нерівності підлоги.

Декор.

У Intigate можна замовити промислові секційні ворота Алютех будь-якого дизайну і кольору під стиль об'єкта. Це можуть бути ворота з малюнком «мікрохвиль» або «S-гофр».

Також пропонується 10 базових відтінків: антрацитовий, білий, зелений мох, коричневий, синій, коричневий, слонова кістка, шоколадний, пурпурний, сріблястий. На замовлення можливе фарбування в інший відтінок по карті RAL.

Монтаж.

Ми забезпечимо монтаж промислових воріт Алютех в 10 варіантах, включаючи:

üстандартну установку (вал знаходиться над полотном, ворота відкриваються під 90 °);

 • похилий монтаж для покрівлі «під кутом»;
 • високий або вертикальний монтаж;
 • низький монтаж для невисоких стель.


Вартість.

Купити секційні промислові ворота в Києві можна за різною вартістю в залежності від розмірів, комплектації, типу управління, наявності вбудованої хвіртки і т.д. Ціни на промислові ворота Алютех починаються від EUR700-800 і вище.

Система управління.

Гаражні ворота Alutech промислового типу легко відкрити вручну (навіть полотно вагою 500-600 кг). Щоб спростити ручної підйом, ставиться ланцюгової редуктор.

Для зручного управління в умовах підвищеного навантаження ми рекомендуємо купити автоматичні промислові ворота, які управляються за допомогою пульта дистанційного керування або вимикача. Intigate пропонує найнадійнішу автоматику для промислових воріт від Marantec (Німеччина), а також Nice і Came (обидві - Італія).

Додаткові елементи.

 • Хвіртка. Вбудована хвіртка однакового кольору прекрасно доповнить стиль фасаду. Хвіртка базово оснащується датчиком положення дверей, лінійним доводчиком, козирьком і уловлювачем проти провисання, може мати поріжок 20 - 145 мм, і обрамований профілем коричневого або сребрістий кольору. При бажанні, ставиться окремі бічні двері.
 • Панорамні вікна. Для кращого природного освітлення або огляду можна додати панелі з вікном або зробити секції повністю панорамними.
 • Вентіляція.Для природного провітрювання ми встановимо в воротах вентиляційні решітки.
 • Захист від злому. Спеціальний пристрій надійно блокує ворота в закритому положенні, нівелюючи будь-які спроби «подважування» полотна.
 • Замок.Для моделі з ручним керуванням і без окремого входу знадобиться замок ригеля для надійного замикання зсередини і зовні.

У Intigate можна замовити секційні промислові ворота Алютех під конкретний проріз з урахуванням Ваших побажань до кольору, комплектації, установці і т.д. Ми підберемо для Вас оптимальну конструкцію за найвигіднішою ціною, а також забезпечимо доставку на об'єкт і якісний монтаж промислових воріт!