Автоматика для воріт

Сучасні автоматичні ворота з електроприводом вигідно відрізняються своїм статусом і забезпечують комфортний заїзд в будь-яку погоду. Автоматика для воріт продовжить термін служби механізмів, заощадить масу часу, забезпечить плавний і швидкий хід воріт, легке дистанційне керування, а також нівелює ризик проникнення зловмисників.

Компанія Intigate пропонує широкий спектр електроприводів та іншого обладнання від провідних світових брендів. Воротна автоматика від Intigate має безліч типів комплектації і функціональних можливостей в різному ціновому сегменті. Залежно від поставлених завдань, у нас Ви можете купити автоматику для воріт будь-якого виду - обрати електропривід для відкатних воріт, привід для розпашних воріт, купити автоматику для секційних воріт, як для будинку, так і для комерційного об'єкту.

Переваги автоматики для воріт від Intigate.

 • Комфортне та просте управління: Ви можете відчинити ворота за допомогою пульту, не виходячи з автомобіля або будинку.
 • Безшумність: електропривід на ворота забезпечить дуже тихий, плавний, вільний хід створок. 
 • Зручність : установка автоматики на ворота пришвидчить заїзд на ділянку, оптимізує транспортний потік.
 • Контроль доступу та безпека: брелоки, пульти ДУ, кодові клавіатури і т.д., а також пристрої самоблокування захистять від спроб взлому.
 • Долговічність: придбати автоматику для воріт із міцних якісних матеріалів – це гарантувати собі безвідмовність та довготривалість работи всієї конструкції. 
 • Захист: автоматичні ворота захистять від будь-яких зовнішніх впливів та від зіткнення з перешкодою при заїзді. 

Автоматика для відкатних воріт.

Автоматичні відкатні ворота від Intigate дозволяють швидко заїжджати на територію, дистанційно керуючи зсувною консоллю будь-якої ваги за допомогою провідового з'єднання або пульта дистанційного керування. Обрати електропривід на відкатні ворота рекомендується в залежності від ваги та розміру консолі, і інтенсивності її використання.

У нас можна вигідно купити автоматику для воріт чудової якості за відповідною ціною від виробників Nice, Comunello, Came, Faac, Bft, AN-Motors, в т. ч. популярні лінійки приводів AlutechRotoRTO, AN-MotorsASL, ComunelloFort, NiceRB, NiceRO.

В базовий комплект входять електромеханічний привід, пульт дистанційного керування або брелок, блок управління. Опціонально в набір включаються сигнальна лампа, фотоелементи, антена і ін. В середньому автоматика для воріт коштує 4,5-10 тис. грн.

Автоматика для секційних воріт.

Електропривод на секційні ворота використовуються не тільки для зручного відкриття, а й для контролю доступу в гараж, а також забезпечує ідеальну герметичність приміщення.

Автоматика для гаражних воріт включає:

 • привід;
 • напрямні елементи;
 • блок управління, вбудований в привід;
 • електронні ключі.

Привід може бути ланцюгового або вального типу. Щоб обрати автоматику для гаражних воріт, слід врахувати їх розмір, інтенсивність роботи, вітрові навантаження і тип підйому - (високий, низький, по вертикалі і т.д.).

 

Ціна автоматики для воріт секційного типу варіює від 3,5 до 7,5 тис. Грн. При цьому у нас можна купити привід для гаражних воріт таких ТМ, як Алютех, Nice, AN-Motors, Hormann, Comunello і ін. Серед наших клієнтів популярні приводи для секційних воріт серії AlutechLevigato, ComunelloRampart, AN-MotorsASG, NiceSpinі ін.

Автоматика для розсувних воріт.

Привід на розсувні ворота ставиться на кожну зі стулок. Автоматика для розпашних воріт буває важельного або лінійного типу, а також відрізняється за своїми характеристиками виходячи з довжини воріт (базово 2-5 м) і ваги (200-1000 кг). Ми пропонуємо привід для розсувних воріт від компаній Nice, Comunello, Came, Faac, Bft, An-Motors, а також Somfy, Hormann і Sommer. Особливо цікаві моделі лінійки ComunelloAbacus, AN-MotorsASW, NiceWingo, NiceWalkyі ін. Ціна автоматики для розсувних  воріт варіює від 5 до 17 тис. Грн.

Автоматика для промислових воріт.

Масивні і габаритні автоматичні промислові ворота висувають до себе дуже високі вимоги. Тому довговічна і функціональна автоматика для секційних промислових воріт від Intigate використовує потужні приводи осьового типу і забезпечує:

 • легке закриття / відкриття важких стулок;
 • комфортне керування;
 • високу швидкість роботи;
 • автономну роботу незалежно від перепадів е / е;
 • переносимість інтенсивних навантажень;
 • ефективний захист від вологи, вітру;
 • максимально щільне притиснення полотна до отвору;
 • захист  від перешкод;
 • систему оповіщень і інтеграцію з СКУД компанії;
 • нескладний монтаж.

Автоматика під промислові ворота пропонується за цінами виробників (від 9-15 тис. Грн.).

У компанії Intigate як приватні автовласники, так і підприємства можуть вибрати автоматику для воріт найвищої якості, в оптимальній комплектації і за розумними цінами, з урахуванням всіх побажань замовника. Все обладнання сертифіковане, надається гарантія на 1-3 роки. Ми організуємо доставку по Україні, пропонуємо консультаційну підтримку для підбору обладнання, при бажанні, забезпечимо кваліфікований монтаж і налагодження.