Системи контролю доступу

Вирішивши купити автоматичні парковки CAME PS в Intigate, Ви організуєте в автоматичному режимі роботу будь-якого паркінгу, навіть з самої інтенсивним навантаженням, в т. ч. оплату послуг стоянки і надійний контроль доступу на об'єкт.

  1. Автоматична паркувальна система PS ONECame - це найсучасніший автоматичний паркінг з гнучким програмованим функціоналом, з центральним сервером і з'єднуватися з ним будь-якого числа кас і стійок абонемента, з необмеженою кількістю парко - місць. Автоматична парковка PS ONE управляє шлагбаумами для контролю доступу, резервує місця для паркування в режимі онлайн, приймає банківські карти, «читає» QR-коди і BAR коди, має зчитувачі безконтактних карт, брелоків і паркувальних квитків, приймачі монет і банкнот. Вона гнучко регулює тарифні плани, зчитує номер авто з прив'язкою до квитка, друкує талони і чеки, видає здачу, дозволяє швидко зв'язатися з оператором по відео - інтеркому, веде облік часу в'їзду / виїзду, дистанційно відстежує стоянку і рух і ін.
  2. Паркувальна система PS TokenCame- дозволяє зручно управляти парковками з використанням жетонів-транспондерів.
  3. Автоматична паркувальна система PS Easyот Came встановлюється на парковках, де оплата проводиться монетами без здачі.
  4. Автоматична платна парковка PS Barcodeпріменяется для управління доступом на стоянку з використанням карток і квитків, може оснащуватися ручної касою.