Скляні перегородки в стилі Loft

Придбати в Києві скляні перегородки в стилі Лофт допоможуть Вам в компанії Intigate.

У чьому перевага скляних перегородок?

Оригінальний та практичний стиль лофт являє собою досить новий напрямок в дизайні інтер'єру. Він сформувався в Нью-Йорку в 30-50-их роках XX ст. під впливом талановитих і неординарних людей - письменників, художників, архітекторів та ін. В той час звільнялося багато заводських площ з великим простором - склади, ангари, цехи, а також верхні поверхи хмарочосів. Нові власники переобладнали такі приміщення на свій смак: вони залишали фабричну атрибутику в первозданному вигляді, часто поєднуючи житло з майстерні або виставковим залом.

З тих пір стиль лофт користується незмінною популярністю серед всіх людей, які цінують вільне планування, мінімум надмірностей, креативність в дизайні і грамотне поєднання різних архітектурних рішень.

Слово «loft» дослівно перекладається з англійської як «мансарда», «верхній поверх» або «горище». Стиль лофт відрізняється урбаністично-індустріальним оформленням інтер'єру, в ньому часто поєднуються сучасні матеріали і декор зі спеціально зістареної поверхнею.

В цілому для стилю лофт характерні відкритий простір, натуральні кольори в інтер'єрі, а також високі стелі і великі вікна. Приміщення немов виставляє напоказ промислові елементи - вентиляційні труби, металеві сходи, цегляну кладку або бетонну стіну, штучний камінь, зістарений дощату підлогу і т.д.

Ціна від: 4490 грн./m2
Замовити!

Скляні перегородки в стилі лофт.

Сучасні лофти часто потребують грамотного зонування, яке, з одного боку, дозволить зберегти початковий стиль і відкритість простору, а з іншого - розділить приміщення на окремі зони - кухню, кабінет, вітальню, дитячу і т.д. Для цього зазвичай використовуються скляні перегородки для стилю лофт, які представляють собою елегантне рішення для оформлення інтер'єру житлових або комерційних приміщень.

В користь того, щоб замовити скляні перегородки, говорить цілий ряд їх переваг. 

 • Прозорість– «повітряні» скляні перегородки дозволяють проглядати увесь лофт.
 • Стильний зовнішній вигляд– красиві дизайнерські перегородки зі скла ефектно підкреслять всі достоїнства кімнати.
 • Всі можливі розміри– скляні панелі підійдуть під абсолютно будь-яке приміщення. 
 • Довговічність – лофт-перегородки мають пристойний термін служби, оснащуються міцним каркасом і крепленіям. 
 • Безпека – загартоване скло перегородок важко розбити, також воно відрізняється підвищеною вогнестійкістю. 
 • Зонування – скляні стіни дозволять легко розмежувати простір на функціональні зони.
 • Звукоізоляція- скло знижує шум в приміщенні. 
 • Ідельна світлопроникність – перегородки зі скла забезпечать чудовий рівень освітлення кімнати.
 • Безліч варіантів дизайну– скляні стіни для стилю лофт дозволять втілити в життя навіть самі унікальні дизайнерські концепції. 
 • Простота в догляді– скляна перегородка для лофт легко чиститься, не притягає пил і бруд.

Замовити консультацію

Основні типи скляних перегородок. 

Скляні перегородки для дому або офісу за цільовим призначенням в залежності від місця розташування можуть бути зовнішніми або внутрішніми.

 • Зовнішня скляна лофт-перегородка використовується в якості зовнішньої стіни мансарди, тераси, зимового саду, веранди, ресторану та ін. Такі конструкції потребують додаткової шумо- і теплоізоляції і можуть оснащуватися двокамерним склопакетом або допоміжним ущільнювачим контуром.
 • Внутрішня скляна перегородка не потребує  утеплення і, як правило, обладнується або звичайним моно - склом, або однокамерним склопакетом для кращої звукоізоляції.


За типом дії розрізняють наступні скляні перегородки.

 • Стаціонарні суцільні перегородки, що виконують функції прозорої стіни.
 • Розсувні перегородкііз скла служать в якості, як дверей, так і стін. Вони рухаються по напрямних рейках і відкриваються на зразок двері-купе.
 • Складні перегородки типу «книжка» і «гармошка», які зручно складаються біля стіни.
 • Розпашні перегородки з міжкімнатними дверима, яка навішується на спеціальні петлі.

 

Скляні перегородки під замовлення можуть мати різну конфігурацію, будь-який рівень складності виконання і різні розміри.

Зокрема, вивірені форми прямокутних перегородок допоможуть відтворити класику стилю лофт, трапецієвидна перегородка підійде для нестандартної мансарди або пентхаузи, а радиусная перегородка порадує погляд оригінальними вигнутими стеклами. Лофт-перегородки можуть бути суцільноскляними, а також каркасними, зі сталевою рамою по периметру. Внутрішні профілі-імпости відображають будь-яку внутрішню «розбивку» ліній перегородки по вертикалі, діагоналі або горизонталі.

У свою чергу, офісні перегородки зі скла традиційно мають класичний вигляд з непрозорим сендвічем або матовим склом знизу, подовженої прозорою частиною посередині.

Image

Відтінки профілю.

Дизайнерські рішення дозволяють створити контрастну колірну палітру в лофт, наприклад, оформити 3 стіни у вигляді голої цегляної кладки, а решту - покрити металізованою штукатуркою. У цьому плані можна підібрати колір профілів скляних панелей під урбаністичний дизайн або відтінок стін, в тому числі «металік», а також антрацитовий або коричневий колір, попелясто-сірий відтінок стали, червоний колір «під цеглу» і інше. Обрамлення прозорого скла темним каркасом ефектно контрастує зі світлим інтер'єром, додає лофт чіткість геометричних ліній і наочніше розділяє його на зони.

З іншого боку, багато власників лофтов воліють світлі відтінки в інтер'єрі, де переважає білий колір, бежева, лляна або інша пастельна палітра. Тут профілі доречно підбирати в білому кольорі або в іншому світлому відтінку, щоб не «перевантажувати» інтер'єр темним каркасом.

кло та інші матеріали для заповнення.

Скляні перегородки на замовлення робляться з надміцного розжареного скла товщиною від 4 до 12 мм, яке важко пошкодити. І навіть у разі випадкового розбиття перегородка розлітається на маленькі осколки і тим самим мінімізує ризик серйозних травм.

При бажанні, можна використовувати більш темні скла або інші матеріали, які обмежують огляд в приміщенні, розширюють дизайнерські можливості і дозволяють створити свій індивідуальний стиль. Це може бути матове сатинова скло з нанесенням унікального візерунка, логотипу або текстури, скло з фацетовані кромкою, багатошарове триплекс-стекло, сендвіч - панелі, також на скла можна нанести фотодрук, зробити фьюзинг скла і т.д. Такі конструкції частіше зустрічаються при оформленні комерційних або громадських приміщень.