Геліоколектори

Головне завдання геліосистеми - перетворення сонячної енергії в тепло для побутових потреб. Для цього в Intigate можна купити геліоколектори для гарячого водопостачання котеджу, дачі, багатоквартирного будинку, ресторану, готелю і т.д. Також сонячні водонагрівачі використовуються для часткового опалення, доповнюючи газові та твердопаливні котли, і для підігріву басейнів. Вирішивши купити сонячні колектори, Ви закриєте річну потребу в ГСВ на 50-90% (в т. Ч. В літнє міжсезоння геліосистеми закривають всі потреби в нагріванні води та опаленні) і значно заощадите на централізованому опаленні - до 30-50% взимку, до 65-80% - навесні / восени.

Ми пропонуємо Вам плоскі сонячні коллектори- набагато дешевше, але максимально ефективні для нагріву в літній період, а також вакуумні геліоколлектори- всесезонні, що генерують сильне тепло навіть взимку при -30 ° С. У нас можна замовити комплект геліосистеми для будинку або підприємства під самі різні цілі використання. Фахівці компанії допоможуть Вам обрати сонячний колектор з урахуванням схеми підключення, планового споживання води, кута нахилу покрівлі, рівня інсоляції, потужності обладнання та річного виробітку т.д., а також забезпечать доставку і монтаж геліосистеми.

Сьогодні все актуальнішим стає питання безперебійного всесезонного опалення та постачання гарячої води будинків, котеджів, дач і промислових об'єктів. В тому числі, це стосується багатоквартирних будинків, мешканці яких відчули всі «принади» багатомісячних відключень гарячої води. Також існує проблема постійного зростання тарифів на традиційні енергоносії (газ, е / е), через які використовувати протягом усього року електробойлери або газове автономне опалення не завжди доцільно.

Одним з альтернативних варіантів забезпечення вічної і безкоштовної тепловою енергією є геліоколектори, купити які можна в компанії Intigate.

Сонячні колектори (сонячні водонагрівачі) призначені для поглинання інфрачервоного сонячного випромінювання з подальшим його перетворенням в теплову енергію для побутових цілей. Принцип їх роботи простий: промені сонця потрапляють на спеціальний абсорбуючий матеріал і перетворюються в тепло, яке по мідних трубках передається воді або в опалювальну систему.

Геліосистеми для нагріву води або опалення - це джерело відновлюваної енергії, тому грамотна установка сонячного колектора дозволить Вам безкоштовно опалювати будинок і на довгі роки забути про примхи комунальних служб і про зростання тарифів.

Сонячний колектор можна використовувати для самих різних завдань:

  • постачання гарячої води виробничих ліній, приватних і багатоквартирних будинків;
  • основне або допоміжне опалення будинку;
  • для підігріву теплиць, басейнів і т.д.

В Intigate Ви можете замовити сонячні колектори будь-якого типу по вигідним цінам, з їх доставкою та установкою. Найпопулярніші типи сонячних колекторів – це плоский геліоколектор та вакуумний сонячній колектор. 

Зокрема, у нас можна купити плоскі сонячні колектори, які мають вигляд прямокутної панелі з алюмінієвим корпусом і захисним склом. У нього зверху кріпиться, поглинає абсорбент і відводять мідні патрубки, знизу - шар утеплювача. Завдяки парниковому ефекту, геліосистема для дому та дачі сильно прогрівається і починає виділяти тепло. Плоскі сонячні водонагрівачі універсальні і довговічні, всесезонні (але більш ефективні влітку!), Зручні в роботі і в обслуговуванні, ставляться під будь-яким кутом. Це недорогий варіант для літнього обігріву. Серед мінусів: парусність від вітру і більш низький ККД взимку, якщо порівнювати з вакуумними системами.

Також ми пропонуємо Вам сучасні вакуумні геліоколектори для будинку. Основний їх елемент - безліч скляних теплових трубок з «подвійними» стінками (одна трубка вкладена в іншу), між якими нема повітря. Працює ця геліоустановка за принципом термоса. Вакуумні сонячні колектори генерують високу температуру навіть в похмуру погоду і завжди зберігають до 90-96% тепла, в т. Ч. При морозах -25 ... -30 ° С. У порівнянні з плоскими системами у них практично немає тепловтрат взимку, відсутній «сезонний фактор». З іншого боку, слід врахувати більшу первинну вартість, монтаж під кутом не менше 20 °, необхідність у підтримці вакууму і в періодичній заміні трубок.

Ціни та економія бюджету.

Ціни на сонячні колектори в середньому становлять $ 500-1200, а всю геліосистему ГВС для будинку купити можна за $ 1500-5000 залежно від планових витрат води, числа мешканців, метражу, типу геліколеторов і т.д. (В геліосистему входять геліоколектор, баки, контролер, змішувач, відведення повітря, насос і т.д.),

Геліоколектор окупається за 2-4 роки, гарантійний термін їх служби - не менше 20-25 років. Сонячні колектори покривають від 50-60% (плоскі) до 80-90% (вакуумні) річної потреби в гарячій воді, пропорційно знижуючи витрати на ГВС. Вони повністю забезпечують всі потреби в гарячій воді протягом 7-8 місяців в році. У літнє міжсезоння можна взагалі не включати централізовану систему підігріву води і повністю безкоштовно опалювати будинок колектором. А в іншу пору року централізоване опалення доречно використовувати частково - взимку на 50%, в осінньо-весняний період - на 18-25%.

У компанії Intigate завжди раді Вам допомогти, і дадуть відповідь на будь-які питання. Ми пропонуємо великий асортимент геліосистем від провідних світових брендів. Наші фахівці допоможуть вибрати геліоколектор згідно Вашим завданням і технічним умовам, а також забезпечать його доставку та кваліфікований монтаж з урахуванням всіх вимог виробника!