Сонячні панелі

Основне завдання сонячних батарей - вироблення е / е під впливом сонця. Будь-яка домашня автономна сонячна електростанція включає в себе сонячні панелі, купити які можна в Intigate.

Ми пропонуємо своїм замовникам полікристалічні сонячні панелі (ККД 13 -17%) і монокристалічні сонячні батареї (ККД 15-19%), а також комплект сонячних батарей, куди входять сонячні панелі, інвертор для перетворення струму, акумулятор, контролер з сигналізатором. Вся продукція - від провідних світових брендів з Японії, Німеччини, Південної Кореї та Китаю (сонячні батареї Altek, сонячні панелі Ja Solar, Amerisolar, ABi-Solar, Panasonic і ін.). Середня ціна сонячної батареї - від $ 150 до $ 400 за 1 шт.

Різні пристрої оснащуються певним фотоелементом, тому номінальна потужність модуля в залежності від моделі складає 250-350 Вт. Щоб встановити сонячні панелі, крім типу і потужності обладнання слід врахувати ступінь інсоляції ділянки, місце під панелі, плановий і піковий рівень споживання е / е, спосіб і кут монтажу. Ми допоможемо вибрати сонячні батареї в оптимальній комплектації, зробимо всі розрахунки, забезпечимо комплексний підхід до установки і пуско-налагодження сонячних електростанцій.

Альтернативні джерела енергії все ширше розповсюджуються серед споживачів, вони мають масу практичних переваг.

Найдоступнішим варіантом у цій сфері є сонячні панелі, купити які можна в компанії Intigate. Установка сонячної батареї в наш час - це вже не розкіш, а повсякденна необхідність. Ринок відновлюваної енергетики розвивається дуже стрімко, ціни стають лояльніше, а «зелені» тарифи і окупність геліосистем свідчать, що вибір сонячних панелей - це вигідно і практично!

Сонячні панелі для дому або підприємства представляють собою пристрій, що перетворює сонячну енергію в звичайну електрику. Установка сонячних  панелей дозволить забути  про проблеми централізованого електроживлення та про сплату рахунків. 

Переваги сонячних панелей. 

 • Автономність: вирішивши купити сонячні батареї, Ви будете впевнені в тому, що система не постраждає через завнепланових відключень.
 • Сонячні панелі насичують електрикою все 220В-електроприлади в будинку.
 • Відсутність різких стрибків напруги, характерних для централізованої електромережі.
 • Екологічність.
 • Ціни на сонячні панелі стають доступними для широкого кола споживачів. Придбати сонячні панелі в Україні вже не важко!
 • Простота і зручність в експлуатації.
 • Сонячні батареї актуальні для місць, де немає можливості підключення до стандартної мережі.

 • Монтаж сонячних панелей не потребує отримання дозволів від вищестоящих інстанцій, а установка сонячних батарей своїми руками або за допомогою інженерів Intigate не представляє складності.

 • Сонячні панелі працюють весь рік навіть в похмуру погоду або взимку при слабкому світлі.

 • Вам не доведеться платити комуналку за е / е, первинні витрати на сонячних панелі окуплять себе задовго до розрахункового терміну експлуатації. Також можна непогано заробити на «Зеленому тарифі», продаючи надлишки енергії державі за цінами вищими, ніж звичайні тарифів.

 • Надійність і безпека: спеціальні контролери попередять про перевантаження, нівелюють ризики зворотного струму.

Перш, ніж купити сонячні батареї для дачі та будинку, слід правильно розрахувати середньодобову витрату е / е, визначити пікові показники споживання ресурсу, врахувати особливості ділянки і інсоляцію (насичення сонцем) конкретної місцевості в умовах повного освітлення або часткового затінення, а також тип і потужність батарей та ін.

Звичайна сонячна електростанція для будинку включає:

 • сонячні панелі (вироблення, перетворення е / е);

 • акумулятори (накопичують е / е);

 • контролер (відключає панелі, коли підзарядка акумулятора досягає межі);

 • інвертор (перетворення постійного струму від батарей в звичайну напругу).

У будь-якому випадку, ми завжди готові зробити необхідну оцінку і виміри, допомогти Вам з розрахунками і вибором геліосистеми і схеми її монтажу, будь це автономна сонячна електростанція або інтегрована з централізованими мережами.

Компанія Intigate надає можливість замовити і купити сонячні батареї в Києві за вигідною ціною і будь-якого типу. Найпопулярніші сонячні панелі на сьогодні - це:

 • кремнієві полікристалічні батареї;

 • монокристалічні сонячні панелі.

Ціни на сонячні панелі для одного модуля в середньому варіюють від EUR180 до 400 залежно від виробника і потужності.

Ми пропонуємо обладнання від провідних виробників з Німеччини, Японії, Пд. Кореіілі Китаю (SolarWorld, Altek, ABi-Solar, IBC, Kyocera, Jinko Solar, SunPower, Ja Solar, Risen, LG, LDK, Amerisolar та ін.). Всі сонячні панелі протестовані і дозволяють вирішувати будь-які завдання з енергопостачання в котеджах, на дачах і на промислових об'єктах.

Ми відповімо на Ваші питання щодо вибору, покупки, установки і подальшого обслуговування сонячних панелей і їх окупності. Кваліфіковані співробітники Intigate зроблять всі необхідні розрахунки і допоможуть Вам вибрати сонячні батареї, а при необхідності - забезпечать доставку і монтаж сонячних панелей та іншого обладнання. Компанія організовує повний спектр робіт: від розробки проекту - до установки сонячної електростанції для будинку «під ключ», пуско-налагодження і техніко-сервісного обслуговування.