Горизонтальні маркізи

Стильні та практичні горизонтальні ліктьові маркізи монтуються на стіну фасаду і використовують алюмінієві «лікті» для швидкого відкриття і згортання полотна. Маркізи регулюють кут нахилу від 5 ° до 40 °, управляються вручну або автоматично, багато моделей мають посилений несучий профіль або захисний короб. Як тент зазвичай використовується тканина PARA Tempotest. Для замовників пропонується відкрита маркіза Breez (базова) і посилена ліктьова маркіза Libertу, також у нас можна купити ліктьові маркізи Juventa касетного типу або висувні маркізи Sirocco класу «еліт».

Горизонтальні ліктьові маркізи представляють собою оригінальні навіси для захисту балкона, тераси, веранди, або літнього майданчика від яскравого сонця і несильних опадів. У таких системах спеціальні ліктьові важелі дозволяють швидко розгорнути і згорнути полотно, а маркізние тканини ефективно відображають УФ - промені і не дають нагріватися повітрю.

Це прекрасне рішення для організації відпочинку біля будинку, дачі, у кафе, ресторані, готелі і т.д., а також дуже стильний елемент екстер'єру, який вигідно прикрасить фасад будівлі.

Компанія Intigate пропонує Вам горизонтально-ліктьові маркізи в різних варіантах виготовлення.  

Ціна від: 16990 грн.
Замовити!

Горизонтальна відкрита маркіза Breez базова.

Ліктьові маркізи Breez мають відкриту конструкцію без посиленого несучого профілю і касети. Алюмінієві лікті легко рухають полотно, при складанні тент намотується на сталевий вал. Всі стикувальні вузли виконані з нержавіючої сталі, тип з'єднання важелів - ланцюгової, який набагато надійніше тросових систем.

Маркізи Breez мають ширину до 5 м, глибину виносу - до 3,1 м. Завдяки універсальним кронштейнам Intigate встановить маркізу, як на стелю, так і на стіну фасаду.

Вигідно купити ліктьові маркізи Breez в типовій комплектації з ручним керуванням можна від EUR420 до 900. Базовий колір каркаса - білий і коричневий, можливе фарбування в інший відтінок. Додатково ми пропонуємо замовити автоматичні маркізи з радіо- або проводовим керуванням, можна з датчиками зовнішнього середовища.

Як тент використовується тканина PARA Tempotest (Італія), яка має величезний вибір кольорової палітри, не вигоряє, пропускає повітря, не притягає пил і бруд, гарантує ідеальний захист від сонця.

Відкрита посилена маркіза Libertу.

Сонцезахисні системи Libertу від Intigate збережуть Вашу терасу або місце біля басейну від сонця та літнього дощу, нададуть маєтку красивий та неповторний вигляд. 

Особливості маркізних систем Libertу.

  • Висока якість виготовлення.
  • Естетичний зовнішній вигляд.
  • Легка вага.
  • Вузли з'єднань виконані з нержавіючої сталі.
  • Алюмінієвий посилений профіль.
  • Регулювання кута нахилу від 5 ° до 40 °.
  • Ручне і автоматичне керування.
  • Лікті з литого алюмінію.
  • Акрилова тканина PARA Tempotest.
  • Відмінний рекламоносій.

Ці горизонтально-ліктьові маркізи для кафе або будинку мають потужний боковий несучий профіль, розташований під валом. Базові розміри системи - від 2,1 * 1,6 м до 7,0 * 4,1 м (на замовлення ширина - до 12 м).

Монтаж маркізи Libertу здійснюється на рівну поверхню над прорізом, на стіну або стелю.

Вирішивши купити маркізи горизонтальні Libertу, Ви інвестуєте в середньому від EUR500 до 1700. За бажанням ставиться автоматика і датчики зовнішнього середовища. Базовий колір каркаса - білий і коричневий, індивідуально можливий будь-який відтінок за шкалою RAL.

Горизонтальна закрита маркіза Juventa.

Стильні та практичні закриті висувні маркізи Juventa, купити які можна в нашій компанії, мають посилений несучий профіль і 3 ліктя, місця з'єднання виконані з нержавіючої сталі.

При складанні тканина ховається в алюмінієву касету і в складеному вигляді не піддається зовнішнім впливам.

Купити касетні маркізи Juventa в залежності від розміру пропонується по EUR 800-2200. Максимальна ширина - 7 м, винос - до 3,6 м, базовий колір - коричневий або білий. Для тенту використовується тканина PARA Tempotest будь-якого відтінку, доступна опція автоматичного управління. Можливий стельовий і стіновий монтаж з можливістю регулювання кута нахилу.