Рефлексолі (вертикальні маркізи)

Рефлексолі - це зовнішні рулонні штори для затінення вікон з особливою системою фіксації полотна, яке намотується на валик вручну або через електропривід. Вони дозволяють знизити t в приміщенні на 3-7С. У нас можна купити рефлексолі з тросовою фіксацією тканини - відкриті рефлексолі Veranda «базова» і закриті коробові рефлексолі Veranda Plus. Також пропонуються ультрасучасні рефлексолі «ZIP система», де полотно фіксується без зазорів і рухається в напрямних на зразок замочка - «блискавки». Під вуличні рулонні штори ми використовуємо тканини Para Tempotest (акрил) і Ultra Screen (поліестер + скловолокно).

Однією з найбільш доступних і зручних сонцезахисних систем для вікон є зовнішні рулонні штори - рефлексолі (Veranda, Veranda Plus і системи ZIP), які пропонує компанія Intigate.

Зовнішні тканинні ролети відображають тепло і розсіюють промені сонця ще до їх попадання на скло. Рефлексолі використовують для затінення вікон, балконів, веранд, вітрин, а також навісів, альтанок та ін. Завдяки унікальним тканинам і надійній системі фіксації полотна, вертикальні маркізи Refleksolтакже оберігають від вітру, опадів і пилу.

Рефлексоль підтримує приємний мікроклімат в кімнаті! Якщо придбати рефлексолі, то влітку у приміщені буде не так жарко (t падає на 5-7°С), а меблі та килими не псуються через сонце.  

Ціна від: 4290 грн.
Замовити!
 
Конструкція системи.

Вуличні тканинні ролети мають зносостійке полотно, що намотується на валик вручну або через електропривід. Напрямні можуть бути сталевими тросовими або з замкової застібкою системи ZIP. При цьому розрізняють відкриті вертикальні маркізи на вікна, а також касетні рефлексолі з коробом. Встановити рулонні штори можна на раму вікна, на отвір або навіть на стіну.

Завдяки стильному зовнішньому вигляду і широкій колірній гамі вертикальні маркізи від Intigate чудово впишуться в архітектурний ансамбль Вашого будинку або комерційного об'єкта.

Тканини. 

Intigate використовує імпортні маркизні тканини Para Tempotest (акрил) та Ultra Screen (поліестер + скловолокно). 

Основні переваги тканини  Para Tempotest та Ultra Screen:

 • відсікають 86-97% прямих сонячних УФ і інфрачервоних променів;

 • екранують тепло, не нагріваються;

 • пропускають повітря;

 • приховують інтер'єр від сторонніх поглядів;

 • не вицвітають і не деформуються;

 • вологостійкі;

 • дозволяють знизити витрати на кондиціонування;

 • функціонують при температурах 25С ° ... + 70С °;

 • НЕ вбирають бруд і не притягують пил;

 • мають ефект самоочищення;

 • неймовірно красиві і естетичні;

 • широкий вибір кольорової палітри;

 • екологічні.

Тканина для маркіз Ultra Screen в порівнянні з Para Tempotest має і інші корисні властивості: не горять, а також дозволяють продивлятись вулицю з середини.

Рефлексолі Veranda  та Veranda Plus.

Маркізні системи Veranda підходять для зовнішнього і внутрішнього затінення під отвір будь-якого розміру.

Вуличні рулонні штори - рефлексолі «Veranda базова» мають відкритий валик для намотування полотна і тросову фіксацію тканини.

Касетні маркізи Veranda Plus також оснащені тросовими напрямними, але на відміну від базового варіанту вони ховаються в компактний короб-касету для кращого захисту від зовнішніх факторів.

Як рефлексолі відкритого типу Veranda, так і закриті рефлексолі Veranda Plus базово поставляються з ручним керуванням, але у нас можна придбати маркізи на вікна з автоматичним управлінням, з підключенням датчиків. Ми використовуємо передову французьку автоматику Somfy.

Максимальні розміри - 5 * 5 м.

Базово пропонується купити рефлексолі Veranda (Veranda Plus) в коричневому / білому кольорі, під замовлення вони фарбуються в будь-який відтінок по карті RAL.

Рефлексолі системи «ZIP».

Ультрасучасні касетні маркізи «Zip» мають спеціальні бічні напрямні. Профілі і верхня касета виготовлена ​​з алюмінію, полотно міцно закріплено в напрямних фіксатором, який працює на зразок звичайного замку - «блискавки». Рефлексолі з системою напрямних «ZIP» залишається в рівномірно натягнутому вигляді навіть при вітрі до 80 км / год. У ній відсутні бічні зазори - це ідеальний захист від комах! Також можна регулювати ступінь провітрювання.

Рефлексоль ZIP - система керується вручну, також у нас можна замовити рефлексолі з автоматикою Somfy, з пультом ДУ та датчиками. 

Короб рефлексолі має квадратну або закруглену форму, може бути будь-якого кольору. 

Максимальні розміри  – 5000 (ш.)*4000 (в.) мм.

Вартість.

Ціни на вертикальні маркізи залежать від габаритів, типу маркізи, виду і кольору тканини, управління, додаткових опцій. У вартість рефлексолі входять полотно, направляючі, настінне кріплення, короб (якщо є) і ручний привід. Наприклад, рефлексолі Veranda розміром 2 * 1,5 м коштують в середньому EUR220, а такі ж рефлексолі системи ZIP - EUR420.

В Intigate Ви можете замовити і купити зовнішні рулонні штори будь-якого розміру і кольору. Ми допоможемо Вам вибрати рефлексолі, організуємо виїзд майстра на об'єкт для замірів, забезпечимо доставку і якісний монтаж маркіз. Надається гарантія від виробника.