Фантазії диизайнерів

Компанія Intigate пропонує відкатні дизайнерські ворота, які дозволять Вам втілити всі свої ідеї. Це можуть бути різьблені ворота з дерева або композитних панелей, красиві декоративні накладки, філігранне авторське кування, відкатні ворота «під дерево» або з імітацією каменю, перенесення на ворота фотозображень, ворота під старовину і т.д.

Сьогодні сфера виробництва комірних систем розвивається дуже стрімко, з'являється безліч нових ідей, в тому числі і в області дизайну вуличних воріт. Все більше людей обирають відкатні ворота з індивідуальним оформленням, яке вигідно відрізняється від традиційних моделей.

І в цьому споживачам допоможуть ексклюзивні вуличні ворота від компанії Intigate. Ми пропонуємо різні відкатні дизайнерські ворота - справжні витвори мистецтва, де Ви можете втілити всі свої задуми і побажання.

Ціна від: 1900 грн.
Замовити!

Виды дизайнерського оформлення воріт

  1. Декоративні накладки на ворота. 

Ми можемо виготовити відкатні ворота з декоративними накладками з металу, дерева або скла - це буде дуже стильно і престижно! Ваші в'їзні ворота прикрасять оригінальні геометричні фігури, орнаменти та візерунки, карбування, смужки, логотип або фамільний герб і ін. Найпопулярніші - це ковані накладки на ворота. Вони кріпляться на полотно за допомогою зварювання, заклепок або болтів, їх можна поставити практично на будь-який тип зашивання, в тому числі на відкатні ворота з фільонки «каскад». Відкатні ворота з кованими накладками або декором з іншого матеріалу посилюють захист від проникнення, виглядають дуже чудово і підкреслюють індивідуальний смак власника.

  1. Імітація дерева, камню, тканини.

Більшість відкатних ексклюзивних воріт від Intigate повністю імітують різноманітні природні текстури і відтворюють 100% ефект реальності. Наприклад, у нас можна купити відкатні ворота з сендвіч - панелей (Алютех ADS400), ворота з панелей FunderMax або ворота з профнастилу «під дерево», з вибором різних порід цінної деревини. Також дуже ефектні наші відкатні ворота з імітацією каменю або цегельної кладки, мармуру, мозаїки - вони викликають неймовірний захват і гармонійно поєднуються з фасадом будівлі! І вже зовсім незвично виглядає фантазія дизайнерів на тему воріт з текстурою з натуральної шкіри і леопардового тканини, а також металізована імітація в стилі Hi-Tech ( «ефект іржі» і ін.).

  1. Художня ковка. 

У Intigate замовити ковані відкатні ворота в дизайнерському виконанні - справжній шедевр в самому неповторному стилі, який найкраще втілить будь-які творчі задуми та ідеї. При цьому авторське кування може бути «само по собі» (ковані ворота в формі решітки і т.д.), або в поєднанні з іншим зашиттям, наприклад з прозорим полікарбонатом. За допомогою лазерного різання або гарячого кування ми зробимо фігури тварин, рослинний орнамент, ажурне мереживо або строгі мінімалістичні візерунки, ковку в стилі шале, рококо, бароко або під готику, в колоніальному і класичному стилі і багато іншого. Такі дизайнерські ковані ворота за Вашим проектом виглядають дивовижно красиво і респектабельно.

  1. Відкатні ворота з аплікацією.

Вінілова наклейка або плівка пожвавлять фасад, додасть воротам оригінальності, зробить їх напрочуд гарними. Пейзажі - море, гори, ліс, поле, а також зображення тварин, національна символіка і будь-яка інша бажана картина, аплікація або фото просто вражають уяву. Плівки переносяться на гладке полотно, закриваються захисним шаром, стійкі до негоди і легко чистяться.

  1. Дизайнерські різні ворота. 

Відкатні ворота з панелей FunderMax (HPL), а також дерев'яні відкатні ворота легкі в обробці і цікаві тим, що в них можна зробити різні вирізи або фігурні отвори. Різьблені ворота - це живописна класика на всі часи! Крім цього, зверху полотна ми можемо нанести будь-які написи: номер вулиці, логотип, герб, візерунок і т.д., щоб вигідно виділити Ваші вуличні відкатні ворота.

  1. Штучне «зістарення» дерева або металу.

Оригінально і мило виглядають дизайнерські відкатні ворота з зашивкою деревом, зістарені в стилі «Прованс», а також металеві відкатні ворота з штучним патинуванням під золото, срібло, бронзу і т.д. Спеціальна обробка полотна повністю передає відчуття старих, антикварних і дуже дорогих воріт в класичному стилі.

Intigate пропонує величезний простір для творчої фантазії при виготовленні воріт за індивідуальними ескізами. У нас можна спроектувати і купити відкатні ворота різного стилю - від модерну і Hi-Tech до класики. Ми завжди з радістю проконсультуємо Вас з усіх питань, забезпечимо повний супровід проекту «під ключ», допоможемо з доставкою і установкою. При бажанні, можна зробити автоматичні відкатні ворота з електроприводом, а також замовити хвіртку.

Дизайнерські відкатні ворота під замовлення від компанії Intigate - це дійсно дуже стильно, казково красиво і неординарно!