Каркаси під заповнення

Якщо планується самостійний монтаж відкатних воріт або своя зашивка, Intigate може запропонувати Вам каркаси під заповнення. Сталевий зварений каркас для відкатних воріт виготовляється з профтруби різного перетину, стики герметизуються, рама шліфується, грунтується і фарбується порошковими фарбами. Можливе замовлення алюмінієвого каркаса Алютех ADS400.

Щоб встановити відкатні ворота своїми руками, можна заздалегідь купити готовий каркас під заповнення і обшити його відповідним матеріалом.

З цією метою Intigate пропонує Вам добротні алюмінієві і зварні каркаси воріт для подальшої зашивки профнастилом, сендвіч - панелями, металевим парканом, композитом, євро - сіткою, деревом і т.д. Це недороге і практичне рішення для самостійної установки воріт для забезпечення комфортного заїзду та надійного захисту будинку або комерційного об'єкта!

Цена от: 1250 грн.
Заказать!

Переваги готового каркаса від Intigate:

 • сам каркас обійдеться дешевше, ніж ворота «під ключ»;
 • можна окремо вибрати матеріал обшивки;
 • заводська якість гарантує довгий термін служби;
 • відповідність високим стандартам безпеки;
 • нескладний монтаж в домашніх умовах;
 • часто - повна відсутність необхідності в зварюванні;
 • можливість забарвлення каркаса в будь-який колір;
 • високоякісна комплектація.

Виготовлення 

Ми виготовляємо зварні каркаси воріт в цехових умовах з використанням сучасного обладнання і залученням досвідчених майстрів. У Intigate можна замовити і купити каркас воріт стандартних розмірів або за індивідуальними кресленнями, для приватних будинків або промислових підприємств, для одно- або двосторонньої зашивки полотна.

Для основної рами воріт використовується більш товста профільна труба (60 * 80, 60 * 40, 60 * 30 мм), для внутрішніх ребер жорсткості - меншого перетину (40 * 20, 20 * 20 мм). Товщина стінок становить 1,5 або 2,0 мм по всій довжині. Чим важче плануються ворота і чим ширше отвір, тим міцніше буде рама.

Внутрішні кути для міцності зварюються під 45С, зовнішні - під 90С. Якість нашої заводської зварювання рами непропорційно вище, ніж при ручному виконанні в домашніх умовах.

Всі елементи каркаса зачищаються, обезжирюються, шви ретельно герметизуються.

Комплектація

Ми пропонуємо Вам каркас для воріт під заповнення з якісної комплектацією, куди входять:

 • власне рама воріт;
 • направляюча балка;
 • уловлювачі верхній і нижній;
 • роликові опори;
 • накатні ролики;
 • підтримувальні ролики і кронштейни для них;
 • заглушки для шин і ін.

Вся консольна фурнітура для воріт має високі технічні характеристики, поставляється від відомих світових брендів.

При бажанні у нас можна додатково купити заставні для воріт під бетонування, вибрати регулювальний майданчик, посилені кронштейни, зубчасту рейку для автоматики та багато іншого.

Розміри

Готовий каркас для консольних воріт для приватних будинків зазвичай має загальну довжину до 6-7 м, включаючи перекриття отвору до 3-5 м. Каркас під відкатні ворота промислові може бути більше і дозволяє закрити отвір шириною до 10-14 м.

Базова висота каркаса береться в межах 1,8-3,5 м.

За бажанням, консольні ворота можуть мати будь-які інші габарити.

Покраска

Попередньо всі елементи сталевого каркаса обробляються цінконаповненою або поліуретановою ґрунтовкою (Альпіна, Dr.Ferro і ін.) З підвищеною стійкістю до корозії і стирання.

Раму можна пофарбувати самостійно, або замовити фарбування в нашій компанії. Для фарбування воріт ми використовуємо імпортні зносостійкі лакофарбові матеріали з Англії і США будь-якого кольору за шкалою RAL, під відтінок майбутньої зашивання.

Алюміневий каркас воріт Алютех ADS400

Також у нас можна вибрати «порожній» каркас воріт Алютех ADS 400 з високоміцного алюмінієвого профілю. Такий модульний алюмінієвий каркас воріт збирається без зварювання, має безліч конструкторських рішень! Він підходить під заповнення профнастилом, деревом, сендвіч - панеллю і алюмінієвим профілем. У типовий комплект воріт Алютех без зашивання входять: каркас (профілі шини і рами, профілі сполучні і кутові, штапик, імпост, розтяжки), а також опорні ролики, уловлювачі, накатний ролик, що підтримують ролики, заглушки, засув.

Автоматика

Intigate пропонує автоматику для воріт від провідних німецьких або італійських брендів, куди входять електропривід, пульти дистанційного керування, блок управління і т.д. Якісні і надійні автоматичні відкатні ворота з приводом від Intigate забезпечать Вам комфортне дистанційне керування в'їздом автомобіля.

Каркас хвіртки

Також у нас можна придбати зварений чи алюмінієвий каркас хвіртки - як для окремого розташування, так і за сумісною схемою - який легко зашивається відповідним матеріалом під стиль і колір воріт. Відкатні ворота з хвірткою - це красиво і практично!

Ми забезпечимо відмінні характеристики довговічності і надійності воріт при адекватній вартості, пропонуємо виключно якісні рами, надаємо гарантію на роботи і комплектуючі. Наші фахівці дадуть відповідь на всі Ваші питання, організовують своєчасну доставку каркаса на об'єкт, допоможуть з розробкою макета, розрахунком характеристик конструкції або установкою, налагодять електропривід.

Вигідно купити каркас воріт і хвіртки від компанії Intigate - це значить: легко зробити відкатні ворота своїми руками, гарантувати собі спокійне майбутнє і відсутність поломок!