Ковані відкатні ворота - авторське кування

Витончені і престижні ковані відкатні ворота неповторно прикрасять будинок. Консольні ворота з авторської куванням від Intigate виготовляються з найкращих сплавів з використанням лазерного різання і гарячого кування! Пропонуються типові і дизайнерські ковані ворота в стилі ампір, бароко, модерн і т.д., з будь-яким ажурним візерунком. Також можна купити відкатні автоматичні ворота з кування, відкриті і глухі ворота, ковані ворота з полікарбонатом і ін.

Елегантні і престижні відкатні ковані ворота з красивим художнім оформленням - це класика, яка зможе прикрасити фасад будь-якого будинку. Відкатні ворота з авторським куванням легко впишуться практично в будь-який проект. Зараз художня ковка - це не тільки завитки, квіти, дерева і лози винограду. Відкатні ковані ворота змінюються разом з архітектурою і доповнюються сучасними тенденціями.

Метал - дуже еластичний матеріал і при вмілому поводженні з ним, зможе втілити будь-яку фантазію замовника, архітектора і навіть дизайнера. Якщо Ви звикли робити раз і назавжди, це саме ваш варіант. Ворота з ковкою підкреслюють вишуканий смак і ґрунтовний підхід власника до вибору. Такі ворота ідеально поєднуються з будь-яким матеріалом паркану. Ковані ворота легко впишуться у фасад з натурального каменю, дерева, цегли і т.п., а також чудово гармонують із зеленим ландшафтом. Добротність і надійність таких моделей на довгі роки захистить територію будинку або підприємства.

Компанія Intigate пропонує Вам втілити мрію і замовити ковані відкатні ворота на максимально вигідних умовах!

Ціна від: 2390 грн.
Замовити!

Переваги кованих воріт від Intigate

 • стильний зовнішній вид;
 • візульна легкість, витонченість; 
 • підвищена зносостійкість, міцність;
 • гармонїйне поєднання з разними об'єктами;
 • стійкість до корозії та погодним факторам;
 • великий асортимент стильових рішень;
 • широкий ціновий діапазон;
 • можливість установки автоматики або зашивки.

Опис

В якості вихідного матеріалу для кування наша компанія використовує кращі сплави. Якщо чорний метал Вас не влаштовує, завжди є можливість виготовити ворота з нержавіючої сталі. Всі роботи виконуються на власному виробництві воріт. Сучасні технології гарячого кування і лазерного різання, а також інноваційне обладнання гарантують вишукану красу воріт  і тривалий період експлуатації. Ворота заздалегідь проходять піскострумний процес шліфування і оцинкування з наступним нанесенням антикорозійного фарби.

У нас можна замовити не тільки типові моделі, але і дизайнерські ковані ворота самої філігранної роботи і будь-якого розміру.

Для прикраси воріт використовуються декоративні орнаменти та інші ковані елементи, стиль яких визначається побажаннями замовника.

Ми пропонуємо різноманітні відкатні ворота з ковкою з великим вибором ідей: ворота в строгому класичному стилі, в стилі модерн або ампір, бароко, ворота з кованими решітками, з грецьким орнаментом, моделі з англійським стилем кування і т.д.

Види кованих воріт (з зашивкою та без):

Замовити відкатні ковані ворота можна в різному виконанні.

 • Прозорі ворота з авторською ковкою-витончені, «повітряні», оформлені нестандартним орнаментом. З іншого боку, такі конструкції прозорі та дозволяють продивлятися двір. Часто такі ворота з внутрішньої сторони зашивають прозорим або напівпрозорим полікарбонатом. 
 • Глухі ковані ворота з зашивкою дуже престижні та, головне, повністю приховують об'єкт від сторонніх поглядів, захищають від вітру. Такі ворота виглядають солідно та добротно.
 • Комбиновані ковані ворота цікаві та універсальні. Найчастіше в доповнені до ковки використовується дерево та сендвіч-панелі.

Автоматичні відкатні ковані ворота 

Для комфортного дистанційного відкриття на відкатні ворота з авторським куванням ставиться німецька або італійська автоматика, в т. ч. з датчиками контролю руху. Купити автоматичні ковані ворота від Intigate - це значить вибрати ідеальне рішення для надійного захисту території та облаштування зручного заїзду автомобіля.

Ціна

Вартість кованих воріт варіативна, з широким ціновим діапазоном. На кінцеву ціну впливають: 

 • габарити кованих воріт;
 • складність ковки та дизайну;
 • використання автоматики;
 • наявність вхідної хвіртки;
 • обробка гарячим цинком.

Ковані ворота з хвірткою

Разом з кованими воротами на об'єкті дуже гармонійно виглядає окремо кована хвіртка. Металеві ворота з хвірткою від компанії Intigate ідеально підійдуть для будь-якого об'єкта! Крім того, хвіртка дозволить розмежувати вхід людей і заїзд автомобілів, що значно скоротить частоту відкривання воріт.

У нас можна легко замовити і купити ковані ворота під ключ, виготовлені за типовими шаблонами або за індивідуальним 3D - ескізом. Консультаційний супровід, вибір моделі, послуги дизайнера, доставка та встановлення кованих воріт, налагодження автоматики - все це забезпечать наші фахівці. Intigate втілить в життя будь-які Ваші ідеї та побажання в зручності експлуатації, розмірі, стилі та естетиці.

Респектабельні відкатні ковані ворота від Intigate стануть справжньою перлиною Вашого будинку або організації, гарантуючи надійний захист і безпеку!